מחשבון חיסכון של משרד האוצר

כיצד תוכלו לדאוג שיהיה לכם מספיק כסף כדי להגשים את החלומות שלכם? מחשבון חיסכון של משרד האוצר יכול לעזור. אז כמה צריך לחסוך בכל חודש כדי להגיע למטרה? הפעילו את מחשבון חיסכון
גבר ומחשבון וירטואלי – מחשבון חיסכון של משרד האוצר

לכל אחד מאתנו יש מחשבות, תוכניות וחלומות לעתיד. אנחנו חולמים על אוטו חדש, על חופשה משפחתית מפנקת, על שיפוץ המטבח. אנחנו רוצים לאפשר לילדינו ללמוד באוניברסיטה, לטייל, לממן את החתונה ולהתחיל את החיים הבוגרים ברגל ימין. כל הדברים הללו עולים כסף והרבה, כפי שתוכלו לראות באמצעות מחשבון חיסכון של משרד האוצר.

בהנחה שלא נולדתם למשפחת טייקונים, תצטרכו לעשות תכנון חיסכון ארוך טווח ולפעול על פיו, על מנת שתוכלו להגיע ליעדים הפיננסיים שהצבתם לעצמכם ולהגשים את החלומות הקטנים והגדולים.

תכנון כלכלי ארוך טווח לחיסכון – 3 טיפים שיעזרו לכם לעשות את זה נכון

  1. מגדירים את היעדים – אם תדעו לאן אתם רוצים להגיע, יהיה לכם קל יותר להגיע לשם.
    האם אתם חוסכים לבר מצווה של הילד? לטיול משפחתי יקר? לשיפוץ הבית? הגדרת היעד תאפשר לכם להבין כמה אתם צריכים לחסוך, כמה זמן עומד לרשותכם לצורך החיסכון וכמה תצטרכו לחסוך בכל חודש כדי להגיע למטרה.
  2. עושים סדר עדיפות–  סביר להניח שלא ניתן יהיה להגשים את כל החלומות בבת אחת ולכן צריך להבין כמה כסף דרוש להגשמת כל יעד, ולהחליט אילו יעדים חשובים יותר ואילו ייאלצו להישאר בגדר חלום – לפחות כרגע.
  3. מקפידים להכניס גם יעדים שוטפים אליהם חוסכים בכל שנה – מומלץ לבצע חיסכון שנתי של 5,000-10,000 ש”ח ליעדים קטנים שאתם עדיין לא יודעים להגדיר (גיחה קצרה לחו”ל, רכישת מכשיר חשמלי שיקל על החיים וכד’) ולא לשכוח לחסוך כ 5%-10% מההכנסה החודשית להוצאות לא צפויות שאיכשהו תמיד מגיעות (תיקון לרכב שהתקלקל, טיפול שיניים מקיף ויקר ועוד).

אחרי שהגדרתם ותעדפתם את יעדי החיסכון המשפחתיים שלכם – תצטרכו להבין מה עליכם לעשות כדי להגשימם.

הכירו את מחשבון חיסכון של משרד האוצר שיסייע לכם במשימה

באתר ‘האוצר שלי’, של משרד האוצר, תמצאו את מחשבון החיסכון, שיעזור לכם להבין כמה כסף אתם צריכים לחסוך בכל חודש וכמה זמן אתם צריכים לחסוך – עבור כל אחד מהיעדים שלכם.

איך משתמשים במחשבון החיסכון?

  • בוחרים את מטרת החיסכון מתוך הרשימה באתר – חיסכון לילדים, חופשה, רכב, חתונה, בר מצווה, שיפוץ הבית ועוד.
  • מגדירים כמה כסף דרוש להשגת המטרה, והאם כבר קיים חיסכון צבור כלשהו עבורה.
  • קובעים מתי תרצו להגשים את היעד ולהשתמש בכספי החיסכון (למשל כמה שנים נותרו עד לבר מצווה, מתי אתם מעוניינים לצאת לחופשה) – בשלב הזה המערכת תגדיר עבורכם מהי הריבית השנתית הצפויה לתקופה שבחרתם.
  • בוחרים האם מעוניינים בריבית צמודה או לא צמודה למדד.
  • המערכת משקללת את הנתונים שהכנסתם, ומציגה כמה כסף תצטרכו לחסוך בכל חודש כדי להגיע ליעד.

לחילופין, מחשבון חיסכון של משרד האוצר מאפשר לכם להגדיר כמה כסף אתם יכולים לחסוך בכל חודש ובהתאם מחשב עבורכם את משך הזמן בו תצטרכו לחסוך כדי להגיע ליעד.
תוכלו גם להגדיר כמה זמן עומד לרשותכם וכמה תוכלו לחסוך בכל חודש – והמחשבון יספר לכם כמה כסף תצליחו לצבור במהלך כל תקופת החיסכון.

השלב הבא הוא ביצוע החיסכון בפועל – ובשביל זה אנחנו כאן

הבנתם כמה כסף אתם צריכים לחסוך ובמשך כמה זמן, אבל איזה סוג חיסכון אתם צריכים?
האם כדאי לכם לפתוח פוליסת חיסכוןקופת גמל להשקעה או אולי בכלל פיקדון בנקאי קצר מועד?
האפשרויות רבות ומגוון מוצרי החיסכון הקיימים בשוק רחב.

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

לקבלת שירות או הצעת מחיר

03-5666260

מענה טלפוני: ימים א’-ה’, בשעות 09:00 – 17:30.
—–
צור קשר