פתרונות ביטוח חיים

הגנה פיננסית למשפחה במקרה של "חס וחלילה"

פתרונות ביטוח חיים למקרה מוות ולמקרה נכות, המבטיחים ליקיריכם מקור קיום משמעותי בעת הצורך. תכנון בראייה כוללת של הכיסויים הדרושים, בניית מערך הגנה מותאם אישית, ויישום תוכניות ביטוח במחירים נוחים

פתרונות ביטוח חיים למקרה מוות ולמקרה נכות, המבטיחים ליקיריכם מקור קיום משמעותי בעת הצורך. תכנון בראייה כוללת של הכיסויים הדרושים, בניית מערך הגנה מותאם אישית, ויישום תוכניות ביטוח במחירים נוחים

עפ”י נתונים עולמיים, ביטוח חיים נרכש בדרך כלל לקראת הקמת תא משפחתי או לקראת הרחבת המשפחה, והוא מבטא אחריות לגורל המשפחה הקרובה.

ביטוח חיים ריסק הוא כיסוי בסיס בסל ההגנה האישי והמשפחתי. הוא מעניק למוטבים בפוליסה, בדרך כלל המשפחה הקרובה, פיצוי כספי בשיעור הנקוב בפוליסה, המבטיח יכולת קיום לבני המשפחה.

  • הפיצוי הבסיסי בפוליסת ביטוח חיים ריסק הוא למקרה מוות.
  • ניתן להוסיף כיסוי למקרה נכות / אובדן כושר עבודה.
  • סכום הפיצוי בפוליסה נקבע ע”י המבוטח. הסכום ניתן לשינוי מעת לעת.
  • המוטבים בפוליסה נקבעים ע”י המבוטח.
  • עלות הביטוח מושפעת מסכום הפיצוי ומנתונים אישיים של המבוטח. העלות משפנה על ציר הזמן בהתאם לגיל המבוטח.

 

לתשומת לב! כיסוי ביטוח חיים במסגרת תוכניות פנסיה, כגון קרן פנסיה וביטוח מנהלים, אינו תחליף לביטוח ריסק בפוליסה אישית. ביטוח חיים במסגרת פנסיונית הוא מרכיב חשוב בביטוח הפנסיוני, אך כפוף לשיעור השכר החודשי. בפוליסת ביטוח חיים ריסק, גובה הפיצוי נקבע ע”י המבוטח לפי רצונו וצרכיו. רצוי לקבוע את גובה הפיצוי תוך שקלול קיומו של ביטוח חיים במסגרת פנסיונית.

כמו כן, ביטוח חיים במסגרת ביטוח המשכנתא אינו תחליף לפוליסת ביטוח חיים ריסק. ביטוח החיים למשכנתא נועד להגן על הבנק המלווה שהוא המוטב בפוליסה.

ברכישת ביטוח חיים ריסק יש לבחון את תמונת הביטוח הכוללת של המבוטח ומשפחתו, הן של ביטוחי החיים השונים והן של ביטוחי ריסק אחרים וכמובן ביטוחי הבריאות.

אנו מספקים ללקוחותינו את הייעוץ המקצועי לקבלת החלטה, ומספקים את פתרונות ביטוח החיים הטובים והמשתלמים ביותר.

מידע וטיפים

הגנה למשפחה

הגנה למשפחה: ביטוח חיים ריסק, ביטוח חיים פנסיוני וביטוח חיים למשכנתא

בניית מערך ביטוח חיים אישי/משפחתי, ויותר מזה – התאמתו לצרכים המשתנים של המשפחה, היא מהלך יסוד בתכנון פיננסי. סטטיסטיקה בינלאומית מוכיחה כי רכישות ביטוח חיים מתבצעת כאשר אדם מקים משפחה – לאחר נישואים או לאחר הולדת הילד הראשון.

הקליקו אל התוכן »