פתרונות ביטוח משכנתא

כיסוי מושלם: ביטוח מבנה למשכנתא וביטוח חיים למשכנתא

פתרונות ביטוח משכנתא בהתאמה אישית ובמחירים משתלמים, הנותנים מענה מלא לדרישות הבנק המלווה, ומאפשרים לכם לקחת את המשכנתא שאתם צריכים בראש שקט. ביטוח מבנה וביטוח חיים למשכנתא בתנאים הטובים ביותר.

פתרונות ביטוח משכנתא בהתאמה אישית ובמחירים משתלמים, הנותנים מענה מלא לדרישות הבנק המלווה, ומאפשרים לכם לקחת את המשכנתא שאתם צריכים בראש שקט. ביטוח מבנה וביטוח חיים למשכנתא בתנאים הטובים ביותר.

עלות ביטוח המשכנתא היא, בפועל, חלק מהעלות החודשית של המשכנתא. לכן, לקראת המהלך הגדול של רכישת דירה, כאשר יוצאים לשופינג בשוק המשכנתאות, חשוב לקחת בחשבון גם את עלות הביטוח, כדי שלא יהיו הפתעות כאשר תמצאו את בית החלומות. ביטוח משכנתא מלווה אתכם לאורך שנים ומצטבר לסכום גדול.

המושג ביטוח משכנתא מייצג שני כיסויים שונים בתכלית; האחד הנו ביטוח חיים והשני הנו ביטוח מבנה. שניהם נדרשים ע”י הגורם שמעניק את המשכנתא, בדרך כלל בנק כלשהו, על מנת להגן על ההלוואה – כאשר נגרם נזק למבנה או כאשר הלווה נפטר ואין מי שישלם את החזרי המשכנתא. פוליסות מסוימות כוללות גם כיסוי למקרים של נכות המונעת מן הלווה אפשרות להתפרנס.

הלכה למעשה לא ניתן לקבל משכנתא ללא ביטוח משכנתא.

זכותכם לרכוש את הכיסויים לביטוח משכנתא מכל גורם שתרצו, והבנק אינו רשאי לחייב אתכם לרכוש דרכו.
חשוב מאוד לבדוק – גם בפוליסת המבנה וגם בפוליסת החיים – את סכומי הביטוח. אם סכומי הביטוח בפוליסה שלכם לא ישביעו את רצון הבנק, הוא רשאי לא לאשר לכם את הפוליסה.

ההבדל העיקרי בין הפוליסות שהבנק מציע לבין הפוליסות המוצעות לכם ישירות דרך חברת הביטוח הוא המחיר.
טיפ: מחשבון ביטוח למשכנתא באתר משרד האוצר

אנו מספקים פתרון מושלם לביטוח משכנתא, בהתאמה אישית ובמחירים תחרותיים.

לתשומת לב! בשתי הפוליסות – ביטוח מבנה למשכנתא וביטוח חיים למשכנתא – המוטב הוא הבנק המלווה. פוליסות ביטוח המשכנתא אינן תחליף לביטוח מבנה לדירה או לביטוח חיים פרטי.

מידע וטיפים

הגנה למשפחה

הגנה למשפחה: ביטוח חיים ריסק, ביטוח חיים פנסיוני וביטוח חיים למשכנתא

בניית מערך ביטוח חיים אישי/משפחתי, ויותר מזה – התאמתו לצרכים המשתנים של המשפחה, היא מהלך יסוד בתכנון פיננסי. סטטיסטיקה בינלאומית מוכיחה כי רכישות ביטוח חיים מתבצעת כאשר אדם מקים משפחה – לאחר נישואים או לאחר הולדת הילד הראשון.

הקליקו אל התוכן »