ביטוח לחופשת סקי

חופשת סקי כרוכה בסיכונים ייחודיים, בכל הקשור לפציעות, חומרתן, מורכבות הטיפול בהן, וקשיי פינוי וחילוץ. לכן, ביטוח לחופשת סקי כדאי לתכנון בקפידה, ולא לחכות לרגע האחרון. אנחנו לשירותכם עם ייעוץ ועם אופטימלי במחיר מינימלי.

כיסוי אופטימלי במחיר מינימלי לחופשת סקי אישית, משפחתית וקבוצתית

מסתבר שספורט החורף פופולארי מאוד בישראל. על כך ניתן ללמוד מהעלייה המתמדת ברכישה של חופשות סקי ע”י ישראלים, שפוקדים את אתרי הסקי של אירופה וגם של ארה”ב.

צוות נמר סוכנות לביטוח מלווה את המגמה לאורך זמן, וצבר התמחות ומיומנות בבניית כיסויים אישיים, משפחתיים וקבוצתיים עבור נופשי הסקי.

לקבלת שירות או הצעת מחיר

03-5666260

מענה טלפוני: ימים א’-ה’, בשעות 09:00 – 17:30.
—–
צור קשר

לתשומת לב! הכיסוי הרפואי בביטוח נסיעות פרטי אינו מיועד לספורטאים מקצועיים, או לכל מי שמבצע פעילות ספורט חורף בתשלום. לשם כך קיימים פתרונות אחרים.

דגשים מקצועיים בתכנון ביטוח נסיעות לחופשת סקי

 • לא מוותרים על כיסוי לחילוץ והצלה – כיסוי הבסיס בכל פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל מיועד להוצאות רפואיות בחו”ל. רשימת התכולה כוללת טיפולים, אשפוז, תרופות ועוד כיסויים רפואיים חשובים. רוב הכיסויים הרפואיים הם מובנים וכלולים אוטומטית בפוליסה. יש שני כיסויים שניתן להסיר לפי דרישה – חילוץ והצלה, וצד ג’.
  בחופשת סקי הכיסוי לחילוץ והצלה חשוב, כמובן, ולא כדאי להסירו, וכדאי לוודא שהוא אכן כלול בפוליסה.
 • סיכוני צד ג’ – בכל חופשה קיים סיכון כי ייגרם נזק לצד שלישי, אך ברור כי בחופשות אקטיביות, כגון חופשות סקי ואקסטרים, הסיכון גבוה יותר. לכן יש לשקול היטב את השארת הכיסוי לנזקי צד ג’ בפוליסה.
 • הרחבה של הכיסוי הרפואי – ככל שהכיסוי הרפואי הבסיסי הוא איכותי, הסיכונים לפציעות, ובמיוחד לפציעות חמורות, גבוהים לאין שיעור כאשר עוסקים בפעילות ספורטיבית, ובמיוחד בספורט חורף המתקיים במהירויות גבוהות ובמתלולים.
  לצורך זה קיימת הרחבת כיסוי מיוחדת לספורט חורף (קיימת גם הרחבה לספורט אתגרי), המאפשרת להגדיל באופן משמעותי את סכומי הכיסוי הרפואי בפוליסת ביטוח הנסיעות.
 • לבדוק היטב מה מותר ומה אסור – כל הפוליסות כוללות סוגי ספורט חורף הכלולים בכיסוי וסוגים המוחרגים מן הכיסוי. יש לבדוק היטב האם הכיסוי מתאים והולם את סוג הפעילות המתוכננת.
 • כיסוי למטען – מובן כי ההצטיידות לחופשת סקי מורכבת יותר מחופשה רגילה, והכבודה גם יקרה יותר בדרך כלל,, וגם קריטית להצלחת החופשה. רמת הסיכון לאובדן או נזק למטען ולציוד משתנה בהתאם ליעד החופשה ופרמטרים נוספים – בהתאם, רמת החשיבות של הכיסוי והיקפו בפוליסה.
  למחשב נייד יש לרכוש כיסוי ייעודי.
 • כיסוי לביטול או קיצור נסיעה – העלות הגבוהה הכרוכה ברכישת שירותי תיירות ונופש לחופשות סקי, שהן לעתים גם ארוכות יותר מהרגיל, מחייבת שקילה של רכישת כיסויים לביטול נסיעה או קיצור נסיעה.
 • לא לחכות עם הביטוח לרגע האחרון – בחופשת ספורט חורף הכל צריך להיות מתוכנן מראש, בכלל זה גם הביטוח. זו לא החופשה לרכוש ביטוח נסיעות ברגע האחרון, לפני העלייה למטוס.

שיקולים נוספים בבחירת הכיסויים והיקפי הביטוח לחופשת סקי

 • הרכב הנוסעים – כמה נוסעים, מי עוסק בפעילות ספורט החורף
 • מצב בריאותי קודם של הנוסעים
 • משך החופשה – האם מדובר בגיחת סקי לסופ”ש ספורטיבי, או בחופשה ארוכה ואינטנסיבית
 • דרגת הקושי של המסלולים באתר הנופש
 • רמת המורכבות של חילוץ, במידה ויידרש.

ילדים בסקי – ביטוח לחופשת סקי

חופשת סקי מחייבת תכנון קפדני של רכישת ביטוח הנסיעות, על מנת להבטיח את הכיסוי המיטבי לכל הנוסעים, ואת המחיר הטוב ביותר.

דברו עם הסוכן שלכם בנמר, או עם מוקד השירות, כבר בשלבי התכנון של החופשה, בסמוך לרכישת כרטיסי הטיסה ושירותי התיירות השונים.

שיתוף ב email
שיתוף ב print
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter