קופות מרכזיות לפיצויים

קופות מרכזיות לפיצויים משמות לצבירת כספים המיועדים לתשלום לעובדים שפוטרו, ומגיעים להם עפ"י חוק. כלי זה הינו בשימוש רק עבור עובדים שעבורם נפתחה קופה בעבר, עד מועד החלת תיקון 3.
מחשבון – קופות מרכזיות לפיצויים

הבטחת מימון לכספי פיצויים לעובד שפוטר

תכנון העתיד של העסק מתחיל במחשבה על הפרטים הקטנים ותכנון לטווח ארוך. קופה מרכזית לפיצויים מאפשרת לך להפריש כספים עבור פיצויים לעובדיך בעיתוי הנוח לך ולהתכונן למועד בו תזדקק להשתמש בסכומים לצורך תשלום פיצויים לעובד. מגדל מציעה לך קופות מרכזיות לפיצויים עם פתרונות פנסיוניים מקיפים לעובדים שלך ועם יתרונות עסקיים לארגון שלך.

חוק פיצויי הפיטורין מטיל עליך את החובה לשלם פיצויים כאשר עובד שלך עוזב את מקום העבודה. חובה זו חלה כמובן רק בנסיבות המזכות את העובד בפיצויים אלו, כגון פיטורים.
החבות החוקית לתשלום פיצויי פיטורין היא בגובה משכורת אחת לכל שנת עבודה. מידי שנה גדלה ההתחייבות שלך כמעסיק לפיצויים, ואתה עשוי להידרש לשלם בעתיד סכומים נכבדים למטרה זו.

צבירת כספים בקופה מרכזית לפיצויים מאפשרת לך לשלוט על הנכסים של הארגון עד לשחרור הכספים לטובת העובד . צבירת הכספים היא במרוכז על שמך – המעסיק.

כמעסיק, חשוב לך קודם כל לתכנן את צעדייך קדימה. אתה רוצה לבנות נכון את העסק, לספק יציבות לעובדים שלך וכמובן אופק כלכלי למשקיעים.

קופה מרכזית לפיצויים היא פתרון שנועד לסייע בידיך להשיג מטרות אלו. הפקדת כספים לקופה מרכזית לפיצויים תיתן לך שקט נפשי ובטחון בנושא הכרוך בסכומים בעלי משקל.

ניתן להפקיד לקופות מרכזיות לפיצויים שנפתחו עבור מועסקים בעבר. לא ניתן לפתוח קופות מרכזיות לפיצויים חדשות.

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

לקבלת שירות או הצעת מחיר

03-5666260

מענה טלפוני: ימים א’-ה’, בשעות 09:00 – 17:30.
—–
צור קשר