ביטוח ספורט אקסטרים – צעד חכם ובטוח

גם אם אתם חבר’ה צעירים שמתכננים את הטיול הגדול וגם אם אתם הורים המתכננים טיול משפחתי, חשוב שביטוח אתגרי יהיה חלק בלתי נפרד מתכנון הטיול שלכם.
רחפן בהרים - ביטוח ספורט אקסטרים

לפני שאתם יוצאים לגלוש, לצלול, ולרחף – ביטוח ספורט אקסטרים

אטרקציות וטיולי ספורט חורף וספורט אקסטרים הפכו לפופולריים מאוד. בחורף שולט הספורט הלבן עם סנובורד וסקי, בקיץ מזג האוויר מאפשר לנצל שלל אטרקציות בים, באוויר וגם ביבשה.
לצד האדרנלין וההתרגשות, חשוב לזכור שבחופשות ספורט אקסטרים קיימים סכנות וסיכונים לתקלות בלתי צפויות שיכולות להרוס את הטיול.

הנה כמה סיבות למה חשוב לחשוב על ביטוח ספורט אקסטרים:
  • החזרי תשלום – חברות הביטוח מכסות את כל ההוצאות שנגרמו עקב פגיעה פיזית או פגיעה ברכוש. פגיעה פיזית כוללת את כל ההוצאות לטיפול הרפואי כמו אשפוז בבית חולים, פינוי, טיפולים ותרופות. הציוד הדרוש לספורט אקסטרים לעיתים מגיע לאלפי שקלים ולכן ישנם ביטוחים הממליצים גם על ביטוח רכוש. (*החזרי התשלום משתנים מפוליסה לפוליסה).
  • כיסוי הפסדים – לצד החזרים על הוצאות הטיפול הרפואי, חברות הביטוח מכסות את המלונות והטיסות ששולמו ולא נוצלו, החזר כספי על ימי הטיול שהפסדתם ובמידת הצורך אף הטסה מיוחדת הביתה.
  • ראש שקט – רכישת כיסוי ספורט אקסטרים מתאים היא כמו להקדים תרופה למכה ומספקת במקרים רבים ראש שקט לא רק עבור המטייל עצמו, אלא גם עבור משפחתו וילדיו.
  • מחירים – היום מחירי הביטוח כבר אינם בשמיים. פוליסת ביטוח לטיול ארוך (חצי שנה ומעלה) עולה בממוצע דולר וחצי ליום (1,000 שקלים בקירוב לכל התקופה).
    לטיולים קצרים עושים ביטוח נסיעות לחו”ל עם תוספת של ספורט אקסטרים. עלות התוספת מסתכמת לרוב במחיר של חצי דולר ליום בממוצע. שווה.

לפני שסוגרים ביטוח ספורט אקסטרים, ישנם כמה דברים שחשוב לבדוק.
קראו היטב את הפוליסה, דעו מה היא כוללת, מהן ההגבלות שלה והאם ניתן להוסיף תשלום על מנת לקבל ביטוח מקיף יותר.
חשבו היטב לאיזו חופשה אתם נוסעים ואילו אטרקציות אתם מתכננים לעשות ובחרו בהתאם את הביטוח המתאים ביותר עבורכם.
מומלץ להשוות בין פוליסות שונות על מנת שיהיה לכם יותר קל להעריך איזו פוליסה מקיפה וכוללת יותר מהשנייה.

אז שתהיה חופשה מהנה ומלאת אקשן ו… שמרו על עצמכם.

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

לקבלת שירות או הצעת מחיר

03-5666260

מענה טלפוני: ימים א’-ה’, בשעות 09:00 – 17:30.
—–
צור קשר