ביטוח רפואה משלימה – הדרך הבטוחה לשירותי רפואה אלטרנטיבית ברמה גבוהה

פתרונות ביטוח רפואה משלימה, או רפואה אלטרנטיבית, מתייחסים לפרקטיקה רחבה המציעה טיפולים אשר אינם חוסים תחת הרפואה הקונבנציונאלית. דברים שכדאי לדעת לפני שרוכשים את הביטוח
תרופות אלטרנטיביות – ביטוח רפואה משלימה

מה היתרונות של ביטוח רפואה משלימה, למי הוא מיועד, ומה כדאי לבדוק?

קיימות לא מעט אסכולות השייכות לתחום של רפואה משלימה, כגון הרפואה הסינית אשר מציעה את הדיקור הסיני, תרופות העשויות מצמחי מרפא ועוד, הרפואה ההוליסטית אשר דוגלת בטיפול באמצעות שיאצו, הומאופתיה ושאר שיטות טיפול אלטרנטיביות.
על אף שמדובר בפרקטיקה אשר אינה מגובה בהוכחות מדעיות כמו הרפואה הקונבנציונאלית, עדיין מדובר בתחום המשלים את שיטות הטיפול הנהוגות.

יש לא מעט אנשים אשר מאמינים כי הרפואה המשלימה מהווה אלטרנטיבה יעילה לצורך חיזוק המערכת החיסונית ללא שימוש באמצעים כימיים.

ביטוח רפואה משלימה – יתרונות

לביטוח רפואה משלימה יש לא מעט יתרונות כגון פוליסה המציעה מגוון רחב של טיפולים אלטרנטיביים החל מטיפול באמצעות פרחי באך, אקופונקטורה ועד מתן ייעוץ דיאטטי המושתת על יסודות הרפואה המשלימה ועוד.

מעבר לכך, מכיוון שמדובר בתחום אשר אינו מעוגן באופן מוסדר בחקיקה הישראלית וכפועל יוצא מכך, ישנם לא מעט שרלטנים בתחום, בעצם עשיית ביטוח רפואה משלימה מובטחת לכם הגישה למטפלים מומחים בתחומם ולא פחות חשוב למטפלים אמינים.

למי מיועד ביטוח רפואה משלימה?

בראש ובראשונה, ביטוח רפואה משלימה מיועד עבור אנשים אשר דוגלים בשיטת טיפול אלטרנטיבית ורואים את הרפואה המשלימה כדרך חיים.

אחת המטרות העיקריות של הרפואה המשלימה היא חיזוק המערכת החיסונית, קרי, מתן טיפול מונע כגון שימוש בדיקור, הדרכה לתזונה נכונה, הנחייה לעשיית פעילות גופנית ועוד. מעבר לכך, הרפואה המשלימה מיועדת בין היתר, לאוכלוסייה בעלת רגישות לתרופות מסוימות או חולים אשר אינם מקבלים מענה מספק מטעם הרפואה הקונבנציונלית, כאשר אחת הדרכים היעילות ביותר להקלה עבורם היא הרפואה המשלימה.

בנוסף, הרפואה המשלימה מתאימה גם לנשים בהריון אשר בשל מצבן הייחודי אינן רשאיות ליטול תרופות מסוימות מחשש לפגיעה בעובר, סובלות ממכאובים הייחודים להריון וישנן לא מעט נשים הריוניות אשר מעידות כי הן חשו הקלה משמעותית בעקבות הטיפול המשלים. קהל יעד אידיאלי נוסף של הרפואה המשלימה הוא תינוקות, פעוטות וילדים אשר נוטים לחלות בתדירות גבוהה יותר בשל החשיפה הגבוהה לוירוסים ושאר חיידקים.

מה יש לבדוק טרם בחירת כיסוי לרפואה משלימה?

בדומה ללא מעט מוצרים ביטוחיים, גם ביטוח רפואה משלימה הוא מוצר ביטוחי ייחודי אשר ניתן להרכיב אותו בהתאם למצבו ודרישתו של כל אדם. על אף שמרבית קופות החולים מממנות חלק מהטיפולים המשלימים, עדיין מדובר בשירות יחסית מצומצם לעומת ביטוח פרטי המכסה את שירותי הרפואה המשלימה.

טרם בחירת הפוליסה עליכם לערוך סקר שוק מקיף ולבדוק האם ישנה מגבלה כמותית על מספר הטיפולים? האם ניתן לקבל החזרים כספיים בגין רכישת תרופות אלטרנטיביות? האם הביטוח מכסה גם טיפולים לילדים ומאיזה ועד איזה גיל הם זכאים לקבלת הטיפולים ועוד.

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

לקבלת שירות או הצעת מחיר

03-5666260

מענה טלפוני: ימים א’-ה’, בשעות 09:00 – 17:30.
—–
צור קשר