ביטוח סיעודי מוקדם

גם בגיל צעיר אדם עלול להגיע למצב בו אינו יכול לתפקד ולטפל בעצמו, כתוצאה ממחלה או תאונה. ביטוח סיעודי הוא חלק ממערך ההגנות הרפואי והפנסיוני, וככל שרוכשים אותו מוקדם יותר, התנאים טובים יותר.

הגנה פיננסית למצב סיעודי שמעניקה שקט נפשי לכל החיים בתנאים משופרים

פוליסות ביטוח סיעודי נועדו לספק מימון עבור סיוע לאדם שאינו יכול לטפל בעצמו. במרבית המקרים הביטוח הסיעודי בא לידי מימוש בגיל הזקנה, אך הוא מיועד לכל מצב סיעודי, גם בגיל צעיר, כתוצאה מתאונה או מחלה.

למרבה הצער, רוב האנשים נזכרים בצורך החשוב בביטוח סיעודי רק כאשר הם מגיעים לגיל בו הם מתחילים לחשוב על הזקנה, או כאשר הם נדרשים לטפל בהורים מבוגרים ומבינים את המשמעויות או כאשר חלילה הגורל מכה בהם.

מדוע כדאי לרכוש ביטוח סיעודי מוקדם – בגיל צעיר?

השיקול המרכזי הוא, כמובן, הבטחת הגנה פיננסית למצב קיצון, שעלול לקרות לכל אחד מאיתנו, חלילה. עם ביטוח סיעודי יש שקט נפשי בכל הקשור לעלויות הכבדות הכרוכות במצב סיעודי. משפחה שיש לה ביטוח סיעודי היא משפחה עם גב כלכל למצבים הקשים ביותר בחיים, שלא נדע.

שיקול לא פחות חשוב הוא המחיר.
בעת רכישה מוקדמת של ביטוח סיעודי, גם מבטיחים את ההגנה הביטוחית לכל החיים, וגם מבטיחים תנאים משופרים. ככל שרוכשים את הביטוח הסיעודי בגיל מאוחר יותר, כך העלות שלו גבוהה יותר.

בכל תכנון של סל ההגנות הרפואי והבריאותי לכם ולמשפחתכם, אנו לוקחים בחשבון וממליצים לשקול גם ביטוח סיעודי. בפועל, הביטוח הסיעודי הוא גם חלק ממעטפת ביטוחי הבריאות, וגם חלק ממערך ההגנה הפנסיוני.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print

לקבלת שירות או הצעת מחיר

03-5666260

מענה טלפוני: ימים א’-ה’, בשעות 09:00 – 17:30.
—–
צור קשר