3 טיפים בגיליון אחד:

חיסכון פנסיוני - תכנון פרישהמהו תכנון פרישה, מדוע צריך אותו ומה הוא כולל? סקירה תמציתית על אחד המהלכים החשובים והמורכבים בחיים של כל אחד. אתם ודאי שומעים לא מעט את המונח ‘תכנון פרישה’. אם כבר עברתם את גיל 50, סביר כי המונח הזה לא נותן לכם מנוח ומושך את תשומת לבכם, שכן המועד הולך ומתקרב. אז מהו בעצם אותו תכנון פרישה ואיך עושים אותו?


ביטוח משכנתהתכל’ס, משכנתה וביטוח משכנתה הן הוצאה אחת. לכן חשוב לתכנן מראש ולדעת לקראת מה הולכים. הכירו את מרכיבי ביטוח המשכנתה ודברו עם הסוכן על פתרונות. ביטוח משכנתה הנו מרכיב מתוך חבילה; כאשר לוקחים משכנתה מבנק או מכל גורם מורשה אחר, נדרשים לספק לאותו גורם גם ביטוח של הנכס הממושכן. הנכס עצמו הוא הבטוחה העיקרית של המממן ולכן זה האחרון מבקש להבטיח את זכויותיו. אך הביטוח חשוב גם לנוטל המשכנתה, שכן בסופו של דבר, מדובר בנכס (לרוב – העיקרי) שלו.


ביטוח בריאות פרטיפוליסות ביטוח הבריאות החדשות כתובות בשפה ברורה והן זמינות לכל אחד באתרי האינטרנט של חברות הביטוח. לכן, לפני שרוכשים ביטוח בריאות פרטי ולפני שמדברים על זה עם סוכן הביטוח, מומלץ לגלוש לאותם אתרי אינטרנט וללמוד על הנושא.

טיפ חודשי מאי 2017