ייעוץ ופתרונות ביטוח בהסכמים מיוחדים עם רשויות מקומיות, ועדי עובדים ועמותות רשומות

מומחי הביטוח של נ.מ.ר-זיבצקי מעניקים שירותי ייעוץ ופתרונות ביטוח בהתאמה ייחודית לצרכים של עובדי רשויות מקומיות, מפעלים וחברות, ולחברי עמותות במסגרת שיתוף פעולה מיוחד עם ועדי העובדים ועם מנהלי העמותות.

השירותים הניתנים לעובדים ולחברי האגודות והעמותות:

  • ייעוץ ללא תשלום וללא כל התחייבות לכל עובד וחבר – הייעוץ מקיף את מכלול צרכי הביטוח של העובד/חבר ומשפחתו וכולל בדיקה יסודית של הפוליסות והתוכניות שברשותו (כולל קרנות השתלמות), איתור פוליסות ותוכניות “אבודות”, זיהוי כפל ביטוחי וחוסרי ביטוח, אפשרויות להפחתת דמי ניהול, מיפוי צרכי ביטוח לטווח קצר וארוך והמלצות בהתאמה אישית ליישום.
  • הכנת פתרונות ביטוח ייחודיים בהתאמה לצרכים המיוחדים, שמוגדרים בשיתוף עם הוועדים או מנהלי עמותות, ובמחירים מיוחדים.

שירותי ייעוץ ופתרונות ביטוח של נ.מ.ר-זיבצקי מבטיחים לכל עובד/חבר את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר והמשתלם ביותר, בין אם יבצע זאת באמצעותנו או באמצעות כל גורם מקצועי אחר.

ועדים ועמותות שכבר נהנים משירותי נ.מ.ר-זיבצקי

התהליך: ייעוץ ופתרונות ביטוח בהתאמה אישית

בשלב ראשון מתנהל דיאלוג מול ועד העובדים, או נהנלת העמותה, על מנת לאבחן ולאפיין את הצרכים המיוחדים של העובדים/חברים. לאחר אישור התפיסה מתקיימים מפגשים קולקטיביים להסברה ומפגשים אישיים להכרת הצרכים של כל עובד/חבר.

צוות המומחים של נ.מ.ר-זיבצקי לומד לעומק את המצב הביטוחי של כל אחד, מנתח את הממצאים, מגבש את המסקנות וההמלצות ומגיש אותם לעובד/חבר באופן אישי, תוך מתן הסבר מפורט. המידע נמסר ללקוח גם בחוברת מפורטת ומבוארת, לעיון נינוח ולקבלת החלטה.

במידה והעובד/חבר בוחר ליישם את ההמלצות באמצעות נ.מ.ר-זיבצקי הוא נהנה מפתרונות שנבנו בשיתוף פעולה עם הוועד או מנהלי העמותות, ומתנאי רכישה מיוחדים.