רשויות, ועדים, עובדים, עמותות

מומחי הביטוח שלנו מעניקים שירותי ייעוץ ופתרונות ביטוח בהתאמה ייחודית לצרכים של עובדי רשויות מקומיות, מפעלים וחברות, ולחברי עמותות במסגרת שיתוף פעולה מיוחד עם ועדי העובדים ועם מנהלי העמותות.

ייעוץ ופתרונות ביטוח בהסכמים מיוחדים עם רשויות מקומיות, ועדי עובדים ועמותות רשומות

שירותי הייעוץ ופתרונות הביטוח מבטיחים לכל עובד/חבר את הכיסוי הטוב ביותר והמשתלם ביותר, בין אם יבצע זאת באמצעותנו או באמצעות כל גורם מקצועי אחר.

השירותים הניתנים לעובדים ולחברי האגודות והעמותות:

  • ייעוץ ללא תשלום וללא כל התחייבות לכל עובד וחבר – הייעוץ מקיף את מכלול צרכי הביטוח של העובד/חבר ומשפחתו וכולל בדיקה יסודית של הפוליסות והתוכניות שברשותו (כולל קרנות השתלמות), איתור פוליסות ותוכניות “אבודות”, זיהוי כפל ביטוחי וחוסרי ביטוח, אפשרויות להפחתת דמי ניהול, מיפוי צרכי ביטוח לטווח קצר וארוך והמלצות בהתאמה אישית ליישום.
  • הכנת פתרונות ביטוח ייחודיים בהתאמה לצרכים המיוחדים, שמוגדרים בשיתוף עם הוועדים או מנהלי עמותות, ובמחירים מיוחדים.

התהליך: ייעוץ ופתרונות ביטוח בהתאמה אישית

בשלב ראשון מתנהל דיאלוג מול ועד העובדים, או הנהלת הארגון, על מנת לאבחן ולאפיין את הצרכים המיוחדים של העובדים/חברים. לאחר אישור התפיסה מתקיימים מפגשים קולקטיביים להסברה ומפגשים אישיים להכרת הצרכים של כל עובד/חבר.

צוות המומחים של נמר לומד לעומק את המצב הביטוחי של כל אחד, מנתח את הממצאים, מגבש את המסקנות וההמלצות ומגיש אותם לעובד/חבר באופן אישי, תוך מתן הסבר מפורט. המידע נמסר ללקוח גם בחוברת מפורטת ומבוארת, לעיון נינוח ולקבלת החלטה.

במידה והעובד/חבר בוחר ליישם את ההמלצות באמצעותנו, הוא נהנה מפתרונות שנבנו בשיתוף פעולה עם הוועד או מנהלי העמותות, ומתנאי רכישה מיוחדים.

ועדים ועמותות שכבר נהנים משירותי נמר סוכנות לביטוח:

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print

לקבלת שירות או הצעת מחיר

03-5666260

מענה טלפוני: ימים א’-ה’, בשעות 09:00 – 17:30.
—–
צור קשר